آخرین اخبار : 

الگوریتم پاندا در سئو سایت

الگوریتم پاندا در سئو سایت, یکی از معروف ترین الگوریتم های گوگل که در سال ۲۰۱۴ رونمایی شد و بسیاری از سایت ها رو تحت تأثیر قرار داد، الگوریتم پاندا نقش بسیار مهمی در مبارزه با خرید و فروش بک لینک (برای آن دسته از سایتهایی که با خرید و فروش بک لینک پنالتی شدن) انجام داد همچنین این الگوریتم ساختار پیچیده تری برای سایت های محبوب تعریف کرده که نمونه هایی از آن مثل کاربرپسند بودن، کد نویسی با کیفیت، ظاهر با کیفیت، محتوای اختصاصی و غیر کپی در ادامه با سئوها همراه باشید تا الگوریتم پاندا در سئو سایت رو بررسی کنیم تا بتوانید با رعایت این الگوریتم ها سئو سایت خودتون رو ارتقاع ببخشید.

الگوریتم پاندا

الگوریتم پاندا و سئو محتوا
در ابتدایی ترین فاکتور در خصوص عملکرد الگوریتم پاندا عدم کپی بودن محتوا می باشد. محتوای یونیک که با به روز ترین تیترها و عناوین در حوزه سئو سایت مطرح می گردند می تواند اعتبار بالایی را به سایت شما دهد. البته آیتم مورد توجه دیگر این می باشد که کلمات کلیدی خود را در محتوا بگنجانید و این امر با عنوان سئو محتوا مطرح می گردد. همواره در مباحث آموزشی سئو سایت و بهینه سازی سایت به اهمیت سئو پرداخته می شود اما باید بدانید که هر محتوایی نمی تواند اثرگذاری بالا و مطلوب را در پروسه سئو وب سایت و بهینه سازی سایت شما داشته باشد. در واقع استراتژی محتوا مفهومی است که در این راستا بیان می گردد و با تولید محتوای مرتبط با کلمات کلیدی و همچنین استفاده از کلمات کلیدی در تیتر اصلی صفحات و همچنین تیترهای داخلی صفحات بیان می گردد.

سئو سایت و تاثیر الگورتیم پاندا در آن
اگر بخواهیم اثرگذاری محتوا را بیان نمایید باید بگوییم که بدون تولید محتوای باکیفیت سایت شما نخواهد توانست جایگاه مطلوبی را در پروسه سئو سایت و بهینه سازی سایت بدست آورد و در واقع جایگاه مطلوبی را در رنکینگ در مقابل دیگر سایت ها نخواهد داشت. اگر شما تولید محتوای باکیفیت که با انتخاب تیترهای مناسب همراه شده باشد را در برنامه کاری سایت خود داشته باشید به طور قطع خروجی دلخواه خود که همان داشتن سئو سایت در کلمه کلیدی خاص می باشد را خواهید داشت. کلمه کلیدی سایت خود را انتخاب نمایید و حال محتوا را با افزودن کلماتی به کلمه اصلی تولید نمایید. برای مثال اگر کلمه کلیدی شما سئو سایت باشد، تولید محتوایی با تیترها سئو سایت پیشرفته ، سئو سایت حرفه ای ، سئو سایت مقدماتی و غیره می تواند کمک بسیاری به شما نماید. در واقع این امر با عنوان استراتژی محتوا بیان می گردد که در الگوریتم پاندای گوگل به آنالیز آن پرداخته می شود.

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *