آخرین اخبار : 

الگوریتم کبوتر سفید در سئو سایت

الگوریتم کبوتر سفید در سئو سایت, یکی از جدید ترین الگوریتم ها هست که به شما کمک میکنه نتایجی که در گوگل جستجو می کنید ابتدا متابق با سرچ سپس متناسب با مقعیت شما نتایج رو بهتون نشون میده که این امکان گوگل در رضایتمندی کاربران نقش بزرگی داشته مثلا به شما با ای پی ایران در جستجو کلمه دانلود ممکنه یه سری سایت هارو نشون بده و با ای پی خارجی یه سری سایت های دیگه در ادامه با سئوها همراه باشید بیشتر به این مفهوم خواهیم پرداخت.

الگوریتم کبوتر سفید در سئو سایت

حال با توضیحی که در خصوص الگوریتم جستجو محلی داده شده است اگر بخواهید در کلمه کلیدی خود در ایران جایگاه بالایی را در سئو سایت و بهینه سازی سایت داشته باشید چه اقداماتی را باید به انجام برسانید. در ادامه به توضیحی در خصوص نکات الگوریتم کبوتر سفید خواهیم پرداخت.
انتخاب سرور در سئو سایت
شاید یکی از مواردی که در شناخت موقعیت مکانی لحاظ شود انتخاب سرور خواهد بود که تعیین کننده آی پی سرور می باشد. سرورهای ایرانی رنج آی پی ایران را نشان می دهند و گوگل این فاکتور را در نظر می گیرد. اما برخی بر این باور می باشند که انتخاب سرور خارجی نیز تاثیر منفی در روند سئو سایت نخواهد داشت. در حوزه این بحث باید گفت موضوعی که در انتخاب سرور و هاست مورد اهمیت می باشد امنیت و نیز سرعت می باشد. عدم قطع و وصلی سرور ، سرعت بالا مواردی هستند که در انتخاب سرور و هاست ملاک قرار می گیرند و در اصول سئو سایت حائز اهمیت می باشند.
اثر زبان سایت در سئو سایت
امری که بدیهی می باشد اثر زبان استفاده شده در محتوای سایت در سئو سایت می باشد. اگر شما می خواهید در کلمه کلیدی سئو سایت در نمایش بالا قرار گیرید پس زبان کاربردی سایت شما باید فارسی و با گنجاندن کلمه کلیدی سئو سایت در محتوا همراه باشد. بالعکس اگر شما می خواهید با کلمه کلیدی seo جایگاهی را در سئو سایت بدست آورید پس بایستی زبان کاربردی در محتوای سایت شما انگلیسی باشد و کلمه کلیدی seo در محتوا و عنوان صفحات سایت استفاده شده باشد. این امر جستجو محلی و الگوریتم کبوتر سفید را براساس زبان مورد کنترل قرار می دهد.
بک لینک در سئو سایت
نکته دیگر در خصوص الگوریتم کبوتر سفید یا همان الگوریتم جستجو محلی گوگل در سئو سایت این می باشد که بک لینک ها و لینک سازی خارجی خود را در موقعیت مکانی کشور انتخابی تهیه نمایید. بدین معنا که اگر می خواهید در کلمه کلیدی سئو سایت در ایران جایگاهی را در سئو سایت کسب نمایید پس باید به تهیه بک لینک در سایت های ایرانی اقدام نمایید و یا اگر می خواهید با کلمه کلیدی سئو سایت در کشور هند بالا باشید پس به گرفتن بک لینک و تهیه لینک سازی خارجی در سایت های کشور هند اقدام نمایید.
درج موقعیت مکانی در محتوای سایت
از دیگر پارامترهایی که می تواند شما را در الگوریتم کبوتر سفید یا همان الگرویتم جستجو محلی کمک نماید درج موقعیت مکانی در سایت می باشد. آدرس فیزیکی خود را در فوتر قرار دهید. امروزه بسیاری از جستجوها براساس موقعیت مکانی می باشد برای مثال رستوران در تهران، حال اگر شما موقعیت مکانی خود را در فوتر قرار دهید در نتیجه کلمه تهران در تمامی صفحات تکرار می گردد و برای بدست آوردن جایگاه در تهران به سئو سایت شما کمک می نماید. علاوه بر این تولید محتوایی که در آن موقعیت مکانی و شهر شما درج شده باشد نیز آیتم اثرگذار دیگری در سئو سایت و بهینه سازی سایت شما خواهد بود.

[تعداد: 1    میانگین: 3/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *