آخرین اخبار : 

اهمیت لینک سازی طبیعی در سئو سایت و بهینه سازی

اهمیت لینک سازی در سئو سایت و بهینه سازی, با توجه به تغییر و تحولات گوگل لینک سازی از اهمیت بالاتری برخوردار شده همون جور که بک لینک اهمیت خودشو از دست میده به زبان ساده لینک سازی یعنی قرار دادن لینک سایتتون در قالب یک مطلب در دیگر سایت ها به زبان ساده لینک سازی هست خوب اصلا چیکار میکنه لینک سازی به سایتتون اعتبار میده و در مدت زمات باعث افزایش اعتبار و سئو سایت شما میشه نتیجش اینه هرچی مطلب میزارین در صفحات جستجو گوگل دارای رتبه ی خوبی میشه در ادامه با سئوها همراه باشید انواع لینک سازی رو باهم بررسی کنیم.

اهمیت لینک سازی طبیعی در سئو سایت و بهینه سازی

سئو سایت و لینک سازی دائمی
لینک سازی دائمی و به طور طبیعی در معنای استراتژی لینک سازی می باشد. همان طور که تولید محتوا به صورت مداوم انجام باید شود تولید بک لینک و لینک سازی خارجی نیز باید به طور مداوم انجام شود.

تولید لینک در شبکه های اجتماعی
محتوایی که تولید می نمایید را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و در آن لینک های خود را به اشتراک بگذارید. گوگل پلاس، فیس بوک ، لینکداین ، توییتر از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی می باشند که با عضویت در آنها و درج مطلب خود در آن علاوه بر هدایت ترفیک اثرگذاری در سئو سایت و بهینه سازی سایت خود خواهید داشت. وجود لینک شما در شبکه های اجتماعی به عنوان فاکتوری در رنکینگ محتوای شما قرار می گیرد. علاوه بر این ها اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی جزیی از پروسه وب برندینگ محسوب می گردد.

لینک سازی در فروم ها
لینک سازی در فروم ها با به اشتراک گذاری محتوای سایت در فروم ها امکان پذیر خواهد بود. با عضویت در فروم ها و به اشتراک گذاری محتوای خود می توانید علاوه بر تاثیرگذاری در پروسه سئو سایت اثرگذاری در ترافیک داشته باشد. محتوای خود را با لینک هایی همراه نمایید که با کلیک بر روی این لینک ها می توانید کاربران را به سمت سایت خود هدایت نمایید. فروم های تخصصی در زمینه کاری شما می تواند برند و نام تجاری شما را در میان دیگر افراد منتشر نماید و نوعی تبلیغات برند شما محسوب گردد.

لینک سازی در دیگر سایت ها
لینک سازی در دیگر سایت ها با تولید خبر و یا مطلب و انتشار آن در دیگر سایت ها بیان می گردد. اغلب با صرف هزینه و مبلغی می توانید درخواست نمایید که در سایتی مطلب خود را درج لینک بارگذاری نمایید. اگر سایت انتخابی شما سایت معتبر باشد می توانید اثرگذاری بالایی را در سئو سایت خود مشاهده نمایید. رپرتاژ آگهی در دیگر سایت ها پروسه ای است بدین منظور که برای انجام سئو سایت و بهینه سازی سایت انجام می پذیرد.

[تعداد: 3    میانگین: 4.7/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *