آخرین اخبار : 

تأثیر بهینه کردن تصاویر در سئو سایت

تأثیر بهینه کردن تصاویر در سئو سایت، یکی از مهم ترین مواردی که شاید خیلی ساده و پیش پا افتاده باشه بحث بهینه بودن تصاویر وردپرس هست که مزیت های زیادی داره یکی از اون مزیت ها باعث پایین اومدن حجم صفحه میشه در نتیجه تصاویر سریع تر لود میشه خوب این کار با الگوریتم گوگل کاملا سازگار هست و گوگل این مورد وقتی انجام میدین به سایتتون توی نتایج خودش رتبه میده در ادامه با سایت سئوها همراه باشید تا دقیق تر به این مسئله بپردازیم.

در ابتدا توجه داشته باشید بهینه کردن تصاویر امری ضروری هست و باید همه سایت ها اونو انجام بدن دوستانی که نمیخوان کیفیت عکس ها سایتشون کم شه (چون این کار باعث افت کیفیت تصاویر میشه) میتونن بهینه سازی رو با درجه کمتری انجام بدن…

بهبود حجم تصاویر در سئو سایت

کاهش حجم تصاویر موجب بهبود سرعت سایت شما می شود زیرا که زمان کمتری برای بارگذاری سایت نیاز دارید. حجم تصاویر خود را می توانید به واسط نرم افزارهایی کاهش دهید. نرم افزار فتوشاپ می تواند مناسب برای این امر باشد و می تواند تصاویر شما را در فرمت هایی با حجم کمتر میسر نماید.

تگ در سئو تصاویر

تگ alt توضیحاتی را در خصوص تصویر ارائه می نماید. گوگل تصاویر موجود در سایت شما را نمی تواند مشاهده نماید که در خصوص چه موضوعی است و شما می توانید با تگ توضیحات موضوعی که تصویر بیان می کند را بیان نمایید.

نامگذاری فایل در سئو تصاویر

نامگذاری فایل تصاویر باید با حروف انگلیسی و حروف کوچک و نیز مرتبط که با ترجمه کلمه کلیدی سایت شما در نام تصویر می باشد اجرا می گررد. این امر می تواند نشان دهد که تمامی تصاویر شما مرتبط و در حوزه کلمه کلیدی سایت شما می باشد.

کاربران وردپرسی افزونه های زیادی در این رابطه وجود داره که توی بخش افزونه های سئو سایت سئوها می توانید به آرشیو کاملشون دسترسی داشته باشید

[تعداد: 2    میانگین: 4.5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *