آخرین اخبار : 

تاثیر لینک های فالو و نوفالو در سئو

تاثیر لینک های فالو و نوفالو در سئو, همان طور که میدونید لینک ها تاییدی بر مستندات سایت شما در موتور جستجوگر گوگل هستند که معمولا به ۲ صورت follow و nofollow دیده می شوند. حال اینکه این لینک ها چه تفاوتی با هم دارند و هرکدام چه میزان در پیشرفت سایت شما موثر و مفید هستند سئو ها در ادامه همراه باشید تا به بررسی دقیق آن بپردازیم.

تاثیر لینک های فالو و نوفالو در سئو

سئو سایت و لینک فالو
اگر شما لینک فالو را در سایتی درج نمایید در واقع در این معنا خواهد بود که اعتبار سایت آن را به شما بخشد. لینک های فالو follow اثرگذاری بالایی در سئو سایت خواهند داشت زیرا که اعتبار و تراس سایت را به طور مستقیم به سایت شما منتقل می نمایند و تهیه بک لینک و لینک های خارجی از نوع فالو می تواند اثرگذاری بالایی در سئو سایت شما داشته باشد. گرفتن لینک ها و بک لینک ها فالو می تواند به واسط خرید بک لینک از سایت های دیگر ، درج خبر و مطلب در سایت های دیگر همراه شود. پس تلاش خود را برای تهیه هرچه بیشتر لینک های فالو follow نمایید و هرچه این لینک فالو از سایت معتبرتر باشد می تواند اعتبار بیشتری را به شما بخشد.

سئو سایت و لینک نوفالو
زمانی که شما لینک نوفالو nofollow خود را در سایت های دیگر داشته باشید در واقع اعتبار و تراس سایت را به طور مستقیم به سایت خود اختصاص نمی دهید. لینک هایی که در فروم ها و شبکه های اجتماعی گذاشته می شود از نوع نوفالو می باشند. اما با این حال نمی توان در پروسه بک لینک سازی و تولید لینک های خارجی، لینک نوفالو را حذف نمود. در واقع لینک های نوفالو نوعی فرمت طبیعی به استراتژی لینک سازی ما می بخشند. ناتشار محتوا در فروم ها و شبکه های اجتماعی که به طور روزانه و مرتب انجام شود نوعی لینک سازی را به طور مرتب و روزانه برای شما ایجاد می نماید که در روند پروسه سئو سایت و بهینه سازی سایت شما موثر عمل می نماید.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *