آخرین اخبار : 

تکنیک های سئو سایت

تکنیک های سئو سایت، در این بخش قصد داریم بعضی کارای های ساده که در ارتقاع سئو و بهینه سازی سایت شما عزیزان موثر باشه رو باهم مرور کنیم، مواردی که در ظاهر ساده ولی فوق العاده موثر می باشد. با سئوها همراه باشید بعضی از این موارد را باهم مرور خواهیم کرد.

تکنیک های سئو

تکنیک های سئو سایت

همانطور که همیشه گفتیم اولین و مهم ترین نکته در سئو سایت، ایجاد مقالات و محتوای مناسب سئو شده است. منظور از محتوا، هر محتوایی نیست. محتوا باید کاربر پسند باشد. به یاد داشته باشید که سئو نوعی مهندسی معکوس است و شما باید براورد کنید که کاربر دنبال چه چیزی هست و شما آن محتوا را در اختیار وی قرار دهید. می توانید ترافیک مختلف هر کلمه ی کلیدی را بررسی کنید تا متوجه شوید روند بازار و نیاز مشتری به چه سویی پیش می رود. این کار تحت عنوان بهینه سازی صفحات داخلی مطرح است و با این کار شما به طور هدفمند ترافیک دریافت می کنید. ترافیک عامل مهمی در سئو سایت است.
سعی کنید با سایر وبلاگ ها و وبسایت ها در تعامل باشید. با این کار می توانید لینک بگیرید و متقابلا لینک بدهید. این روش باعث می شود موتورهای جستجو به اعتبار سایت شما پی ببرند. دقت کنید که با سایت ها و وبلاگ هایی در تعامل باشید که از نظر محتوایی با تجارت شما و کلمات کلیدی شما هم سو هستندو در غیر این صورت به کار شما نمی آیند. می توانید در پست های آن ها کامنت بگذارید و با این کار شناخته شوید.

می توانید همچنین در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، توئیتر، اینستاگرام و گوگل پلاس و لینکدین با همکاران و کاربران خود در ارتباط باشید. برای پیدا کردن همکارانتان می توانید از wefollow.com استفاده کنید. در شبکه های اجتماعی مطالب کاربرپسندی از وبسایت خود بگذارید تا کاربر با شما آشنا شود. می توانید کلمات کلیدی را هشتگ کنید.

در صفحات خود از گزینه ی اشتراک گذاری برای صفحات مجازی و شبکه های اجتماعی استفاده کنید. این گزینه را دم دست بگذارید تا کاربر در به در دنبال آن نگردد. به این منظور از عنوان های فریبنده استفاده کنید و جنس مخاطب هر نوع شبکه اجتماعی را بدانید و با توجه به نوع کاربر محتوا بگذارید.

در جای جای متن تان به خودتان اشاره کنید. و همچنین برای کاربر امکان درج نظر بگذارید.

این مراحل ساده را مرتبا تکرار کنید. سئو سایت نیازمند زمان و حوصله ی فراوان است. به مقالات مربوطه در مورد تنظیمات داخلی سئو سایت و شاخصه های سئو سایت رجوع کنید. در کنار این موارد می توانید جهت موارد ریسکی تر، از متخصصین این زمینه استفاده کنید.

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *