آخرین اخبار : 

درگاه بانک ملت برای (Easy Digital Download (EDD

درگاه بانک ملت برای (Easy Digital Download (EDD, il, همون جور که می دانید بانک ملت در بین تمام درگاه های بانکی رتبه اول تراکنش مالی رو به خودش اختصاص داده و مدت ها هستش که سایت های بسیاری مشغول فروش این افزونه با قیمت های مختلف به دارندگان فروشگاه ها و وب سایت ها هستند.با لطف و عنایت خداوند توانستیم افزونه وردپرس درگاه بانک ملت برای افزونه easy digital downloads رو آماده کنیم و نسخه تایید شده این افزونه توسط سایت وردپرس رو به همراه پشتیبانی آن در سایت وردپرس در مخزن  وردپرس  برای دانلود رایگان قرار بدیم.

درگاه بانک ملت برای

ویژگی های افزونه درگاه بانک ملت برای افزونه EDD:

این افزونه برای وردپرس فارسی نوشته شده است و بعد از نصب این افزونه درگاه بانک ملت به افزونه easy digital downloads اضافه می شود.

از ویژگی های این افزونه می توان به ستل اتوماتیک (settle) اشاره کرد.این افزونه تست شده می  باشد و مورد تایید وب سایت وردپرس هم می باشد.

Easy Digital Download

اگر به قسمت تنظیمات افزونه easy digital downloads برید و در قسمت درگاه های پرداخت دو گزینه “درگاه های های پرداخت” و ” درگاه پرداخت پیشفرض” درگاه بانک ملی اضافه خواهند شد.همچنین در انتهای همین صفحه قسمتی وجود دارد که برای وارد کردن شماره ترمینال ، نام کاربری و گذرواژه مربوط به اطلاعات دریافتی از بانک می باشد.

Easy Digital Download

 

ویرایش ( بهمن ماه ۱۳۹۲) : به دلیل تغییر درگاه بانک ملت به سیستم پرداخت الکترونیکی شاپرک ، نسخه جدید افزونه با درگاه شاپرک ( بنابر اطلاعیه درج شده در سایت شرکت به پرداخت ) انتقال یافت . همچنین تغییرات و همگام سازی با آخرین نسخه افزونه EDD نیز انجام گرفت .

دانلود

 

[تعداد: 1    میانگین: 3/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *