آخرین اخبار : 

سئو سایت وردپرس

سئو سایت وردپرس, وردپرس یکی از خام ترین سیستم های مدیریت محتواست که پلاگین ها و امکاناتی که در کنارش ارائه شده و کاربران میتوانند با استفاده از اونها به بهبود سئو سایت کمک شایانی بکنند، هسته اصلی و خام وردپرس وقتی نصب میکنید فاقد کش و حتی متاهای استانداریدی است که در سیستم های دیگه وجود داره و شما می توانید با استفاده از پلاگین ها و یکی سری کارهای لازم به یکی از قدرتمند ترین سایت های با سئو بالا تبدیل کنید به خاطر همین هست که وردپرس به لحاظ سئو از تمامی مدیریت محتواها بالاتر هست. در ادامه با سئوها همراه باشید برخی از نکاتی که به ارتقاع سئو سایت شما کمک خواهد کرد و ضروری می باشد خواهیم پرداخت.

سئو سایت وردپرس

سئو سایت وردپرس حرفه ای
اگر می خواهید سئو سایت وردپرس خود را به صورت حرفه ای داشته باشید باید المان هایی همچون تگ h1 ، h2 ، h3 و غیره را در نظر بگیرید. دقت نمایید که تگ h1 را در تمامی صفحات خود داشته باشد زیرا که عنوان اصلی هر صفحه از سایت شما می باشد و امری که بدیهی است این می باشد که تمامی صفحات شما عنوان داشته باشد. علاوه بر این تگ h2 نیز می تواند برای تیترهای داخلی صفحه انتخاب گردد. در ادیتورهای پیشرفته وردپرس این امکانات را برای تگ گذاری و نیز نوع آن وجود دارد.

افزونه No category برای نوشته ها
در حالت نرمال در وردپرس ، نوشته ها در دسته هایی که تعیین نموده اید قرار می گیرند. برای مثال دسته مقالات سئو سایت ، که اگر شما نوشته ای را بخواهید در این دسته قرار دهید در آدرس صفحه و URL آن ، دسته را نیز مشاهده می نمایید. همان طور که می دانید در متریک های سئو سایت وجود URL کوتاه پارامتر مهمی می باشد. با استفاده از افزونه No category شما خواهید توانست دسته را از آدرس صفحات بردارید. افزونه no category را در قسمت افزونه های وردپرس جستجو نمایید و پس از یافتن آن را نصب نمایید. حال در قسمت تنظیمات آدرس صفحات سایت به صورت آدرس دلخواه ذخیره نمایید. تحت این شرایط زمانی که بخواهید نوشته ای را ایجاد نمایید آدرس صفحه را بدون وجود دسته می توانید ذخیره نمایید که در نتیجه امر شما آدرس صفحه کوتاهی را خواهید داشت.

فایل .htaccess در سئو سایت وردپرس
فایل .htaccess به منظور انتخاب یکی از فرمت های www و بدون www و نیز ذخیره فایل ها در سرور می باشد. فایل .htaccess در هاست بارگذاری می شود و با درج کدهایی بدین منظور قابلیت پیاده سازی ریدایرکت برای انتخاب یکی از فرمت های www و بدون www را دارد و همچنین اینکه فایل های تصاویر و غیره را در سرور ذخیره نماییم.

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *