آخرین اخبار : 

نقش بک لینک با کیفیت در سئو سایت

نقش بک لینک با کیفیت در سئو سایت, در آموزش های قبلی بک لینک رو به صورت کامل توضیح دادیم در این جلسه قصد داریم معیار سئو سایت رو روی بک لینک بسنجیم قبلش بهتون یاداور شم تاثیر بک لینک مانند گذشته نیست ولی بی تاثیر هم نیست و اگر بک لینکی رو میخرید حتما تمدید کنید و نزارید خرید و فروش بک لینک از نظر گوگل برای فریب شناخته شه که نتنها مفید نیست برای سئو بلکه به اعتبار سایتتون ضربه بدی وارد می کنید. در ادامه با سئوها همراه باشید تا نقش بک لینک با کیفیت رو بدونید.

نقش بک لینک با کیفیت در سئو سایت

بک لینک از سایت معتبر
امری که بدیهی است این می باشد که اگر سایت معتبر باشد تحت این شرایط خواهد توانست اعتبار را به سایت شما هم بخشد. سایت الکسا می تواند عددی تخمینی از اعتبار سایت به شما نشان دهد که در آن میزان جستجو در گوگل ، میزان بک لینک ها ، کلمات کلیدی جستجو شده را نمایش دهد و با استفاده از آن می توانید اعتباری که تهیه بک لینک از سایت به شما بخشد را بدست آورید.

انکر تکس در سئو سایت
یکی دیگر از آیتم های مهم در زمان تهیه بک لینک ، انکر تکس anchor text می باشد که همان کلمه ای می باشد که به واسط آن لینک ایجاد می گردد. کلمه کلیدی سایت خود را در نظر بگیرید و انکر تکس را متناسب با آن تهیه نمایید. نکته دیگر این می باشد که توجه داشته باشید تمامی لینک های شما به واسط یک کلمه کلیدی تولید نشده باشد. سعی نمایید محتوای خود را در سایت های دیگر و شبکه های اجتماعی به اشتراک گذارید و به واسط تیتر محتوا به سایت خود لینک نمایید که بدین ترتیب نوعی لینک سازی طبیعی را ایجاد می نمایید.

بک لینک از داخل ایران
الگوریتم کبوتر سفید نوعی سئو محلی را ایجاد می نماید که به واسط آن نتایج در کلمه کلیدی خاص در کشور ایران با کشوری دیگر مانند آلمان متفاوت می باشد. این اصل حکم می نماید که بک لینک و لینک های خارجی خود را نیز در محدوده جغرافیایی کشور خود تهیه نمایید. در واقع گرفتن لینک خارجی و بک لینک در داخل ایران می تواند کمک بیشتری در پروسه سئو سایت شما نماید تا اینکه بخواهید تمامی لینک های خود را از لینک های خارجی و بک لینک خارجی تهیه نمایید.

بک لینک از رنج ip متفاوت تر
گوگل علاوه بر بررسی نمودن سایت هایی که از آن بک لینک گرفته اید، رنج ip و سرور سایت ها را نیز بررسی می نماید. اگر تمامی بک لینک های شما از یک سرور و یک ip باشد در واقع شما نوعی بک لینک سازی غیر طبیعی را داشته اید.

بک لینک از دامنه های بیشتر
این نکته را در نظر داشته باشید که اگر شما از صد دامنه یک لینک داشته گرفته باشد بهتر از حالتی خواهد بود که شما صد لینک از یک دامنه دارید. پس تلاش نمایید که از سایت های مختلف لینک تهیه نمایید.

بک لینک از سایت های قدیمی
هر چه سایتی عمر بیشتری داشته باشد در واقع اعتبار بیشتری خواهد داشت و در نتیجه می تواند این اعتبار را به شما هم اختصاص دهد.

عدم خرید بک لینک
موردی دیگری که بسیار دیده می شود خرید بک لینک از سایت هایی در زمینه فروش بک لینک می باشد. مبحثی که بیان می شود این می باشد که شما لینک را برای مدت زمان مشخص خریداری می نمایید و پس از سپری شدن آن زمان لینک برداشته می شود و تاثیر آن در سئو سایت شما بازگشت خواهد نمود. همچنین اینکه سایت های خرید لینک اغلب در تعداد بالایی لینک خارجی دارند که این خود از اعتبار آنها به مرور زمان می کاهد و اثرگذاری چندانی در سئو سایت شما نخواهد گذاشت.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *