آخرین اخبار : 

نقش کامنت گذاشتن در لینک سازی

نقش کامنت گذاشتن در لینک سازی، شما براحتی میتوانید لینک وب سایت خود را در بخش نظرات سایت های بزرگ و دارای رنگ اضافه کنید و به راحتی بک لینک رایگان و طبیعی دریافت نمایید که فرقی با لینک های معمولی ندارد. این کار بدین جهت ارزشمند هست چون بعضی سایت های بزرگ حاضر به فروختن لینک نیستن یا تمدید و خرید از اونها هزینه زیادی رو در بر داره و با این کار و صرف کمی وقت براحتی می توانید برای سایت خود لینک سازی نمایید در ادامه با سئوها همراه باشید تا دقیق تر به این مسئله بپردازیم.

کامنت گذاری در سئو سایت
کامنت گذاری در دیگر سایت ها که می تواند در سایت های ایرانی و نیز خارجی باشد به واسط درج نظر در خصوص مطالب و پست های سایت ها ایجاد می گردد. برخی سایت ها به شما این اجازه را می دهند که برای مطالب کاربران نظر بگذارند.

اثر نظر گذاشتن در سئو

نظر گذاشتن در دیگر سایت ها به واسط گذاشتن بک لینک در سایت های متفاوت می تواند کمک در بک لینک به شما نماید. در بک لینک ها تهیه نمودن لینک ها از ای پی ip های مختلف کمک بسیاری به شما می نماید پس بنابراین تهیه کامنت از سایت های مختلف اثرگذاری خوبی در روند سئو سایت شما می گذارد. بک لینک های تهیه شده از کامنت ها می تواند به صورت فالو و نوفالو باشد.

[تعداد: 5    میانگین: 3.4/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *