آخرین اخبار : 

نکات کلیدی سئو و بهینه سازی سایت

نکات کلیدی سئو و بهینه سازی سایت, خیلی از وبسمتران محترم بر این باورن سئو امری هزینه دار و زمان بر هست که باید بگم خیر… سئو به یه سری نگات و الگوریتم بسته داره اینارو رعایت کنید سایتتون همیشه توی نتایج بهترین هارو خواهد داشت فقط با عدم آگاهی اعتبار دامنه رو خراب نکنید نزد موتور های جستجوگر گوگل شما این باور رو نداشته باشید که میتونید ابر کمپانی جهان رو گول بزنید وقتی شما روزانه ترفند های مختلفی رو به کار میگیرید، گوگل با این همه امکانات و کارمندهای برجسته بنظرتون هوشمند تر نمیشه؟ در ادامه با سئوها همراه باشید.

نکات کلیدی سئو و بهینه سازی سایت

برای تجارت خود یک اکانت گوگل پلاس بسازید.
این کار اعتماد گوگل را نسبت به شما جلب می کند و رنکینگ شما را برای کلمات کلیدی بهبود می بخشد.

در راستای سئو سایت، منابع ترافیک سایت خود را متنوع کنید.
گوگل منبع بسیار خوبی برای جذب ترافیک است اما این که صد در صد وابسته و متکی به گوگل باشید شما را از نظر سئو در موضع ضعف و خطر قرار می دهد.

در کنار سئو سایت، از درگاه های کلیک های pay per click نیز استفاده کنید.
اگر از پس مخارج این کار بر می آیید، هم سایت خود را سئو کنید و هم از گزینه ی pay per click استفاده کنید تا با این کار با هر کلمه ی کلیدی که می خواهید ترافیک دریافت خواهید کرد.

کیفیت پایین یعنی ریسک بالا برای سئو سایت.
بک لینک های کم کیفیت یا محتوای کم کیفیت می تواند به شدت روی نتایج سایت شما تاثیر بگذارد و شما را در موتورهای جستجو پنالتی کند.

محتوا را منحصرا برای افراد تولید کنید.
به هیچ وجه تلاش نکنید موتورهای جستجو را گول بزنید. همانطور که همیشه گفتیم با گوگل صادق باشید. تولید محتوایی که کاربرپسند نباشید در نهایت هیچ فایده ای ندارد و حتی اگر مخاطب به سایت شما بیاید و سایت شما رنکینگ خوبی به دست بیاورد اما مشتری قانع به خرید نمی شود و ممکن است بدون تعلل سایت شما را ترک کند و شما یک گزینه ی تجاری را از دست دهید. در مورد سئو محتوا یا همان بهینه سازی محتوای سایت مقالات زیادی در این سایت فراهم شده که در صورت نیاز می توانید به آن ها رجوع کنید. در زیر به طور اختصار به برخی از آن ها می پردازیم.

نکات کلیدی سئو و بهینه سازی سایت

محتوای کپی و تکراری را حذف کنید.
اگر محتوای مشابهی در چندین صفحه از وبسایت خود داشته باشید پنالتی می شوید.

صفحاتی که محتوای کمی دارند را حذف، ترکیب یا به هم اضافه کنید.
داشتن تعداد زیادی صفحات با حجم پایین محتوت که زمان بازدید کمی برای کاربر می برد برای سئو سایت شما خطر دارد و ممکن است گوگل امتیاز کلمات کلیدی سایت شما را کم کند.

به هیچ وجه از سایت های دیگر مطلب کپی نکنید.
اگر موتورهای جستجو مطالب کپی از سایت های دیگران را در سایت شما ببینند رنکینگ برخی صفحات سایت شما یا حتی کل سایت شما را کاهش می دهد.

نویسنده ی محتوای خودتان باشید.
این کار را authorize کنید به این معنا که اکانت گوگل پلاس خود را به محتوای خود لینک دهید تا هم رنکینگ سایت خود را بهبود ببخشید و هم کلیک های دریافتی سایت تان را. این روشی کاربردی برای بهینه سازی و سئو سایت است.

مطمئن شوید که مطالب شما آنقدر خوب هستند که استحقاق صفحه ی اول گوگل را داشته باشند.
اگر محتوای سایت شما از رقبای شما بهتر نباشید شما لیاقت حضور در صفحه ی اول گوگل را به دست نخواهید اورد. محتوا کلید سئو سایت است.

مطالب سایت خود را به نحوی برای کاربر جذاب، چالش زا و درگیر کننده کنید.
هرچه کاربر بیشتر با محتوای سایت شما درگیر شود، بیشتر در سایت شما می ماند و این برای سئو سایت شما عالی است. حتی مطمئن شوید که کاربر به سایت شما دوباره برخواهد گشت. به نوعی برای او طعمه بگذارید تا مشتاق بازگشت باشد تا از ترافیک همیشگی سایت خود مطمئن بمانید.

ویدیو بسازید.
ویدیوها مدت زمانی را که کاربر در سایت شما می مانند را افزایش می دهند. همچنین باعث می شوند تا از سایت ها به اشتراک گذاری ویدیو لینک بگیرید. با این کار با یک تیر دو هدف زده اید و سایت خود را در مدت کوتاه تری سئو کرده اید.

نمودار، تصویر، اینفوگراف و از این دست فایل ها برای سایت خود بسازید.
مردم به فایل هایی که این نوع محتوا را نیز دارند بیشتر علاقه نشان می دهند و احتمال به اشتراگ گذاشته شدن شما بالا می رود و با این کار ترافیک بیشتری به دست می آورید. می توانید به مقاله ی مربوط به بهینه سازی تصاویر سایت رجوع کنید.

محتوای بیشتر یعنی رنکینگ و سئو بهتر یعنی بازدیدکننده و در نتیجه فروش بیشتر
موتورهای جستجو و بازدیدکننده ها به سایت هایی با مطالب زیاد بیشتر اعتماد دارند. البته این مطالب زیاد باید مطالب با کیفیت نیز باشند.

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *